NewDoc 1_1 (1)

.

.

.

.

.

.

Rudík, 8 let.

Obrázek pracovny, kde právě probíhá kraniosakrální ošetření. Nechybí ani psí pomocníci – Dexík a Jokinka.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

To kraniosakrální ošetření bylo opravdu velmi zajímavé, nic podobného jsem zatím nezažila. Když jsem pak vyšla na ulici, přišlo mi, že je všechno nějak jinak… a ty stresy ze mě opravdu opadly. Byla jsem příjemně překvapená. S odstupem mám dojem, že se mi při kraniu prostě nějak „zhmotnilo“ mé vnitřní nastavení / rozpoložení / aktuální prožívání. Uvědomila jsem si pár věcí o svém aktuálním stavu.

Helena Čermáková, architektka

——————————————————————————————————————————————————————————————————

Dobrý den, paní Dášo,
chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou terapii. Neuměla jsem si úplně představit, jak bude naše sezení vypadat, ale skutečnost překonala mé očekávání.
Překvapilo mě, jak moje tělo reagovalo na Vaše doteky, které jsem skoro ani nevnímala. Objevovala jsem nové, příjemné pocity, ani se mi nechtělo vstávat a posléze odejít.
Cítila jsem se uvolněně a tak nějak šťastně :))).
Bolest hlavy a zad se dosud neobjevila a tak se těším na další společná sezení, abych se posunula dál do pohody.
Děkuji

Markéta Valčíková, úřednice

——————————————————————————————————————————————————————————————————

Děkuji za Esenciální léčení. Nejvíc si pamatuju, když jsi mi chytla hlavu, než jsem „usnula“, jak se mi v ní objevilo světlo, jakoby se to všechno rozzářilo a pak jsem upadla do takového jakoby spánku. Mívám to často, není to spánek jako takový, je to můj způsob úplného uvolnění, trvá to obvykle 20 -30 minut, odpočívám tak a sama z toho i vystupuju. To světlo je něco, co bych ráda zažila znovu….

Druhý den mě čekala náročná věc. A dokázala jsem to. Protože jsem se za sebe postavila beze slov v celé své síle, kterou jsem sebrala. Postavila jsem se tomu, co mi ubližovalo. A byla jsem překvapená, jak se i celá skupina se postavila za mě. Prostě jsem to ustála. Takže v kombinaci s tím, co jsi udělala ty, to vyšlo jako vnitřní síla, která mi pomohla se o sebe postarat.

Petra, zahradnice

——————————————————————————————————————————————————————————————————

Co mi kranio přineslo? Po sezení jsem se vždycky cítila víc klidnější, vyrovnanější, usměvavější a měla jsem po měsících sny během spánku. Dagmar je  úžasně citlivá, milá osoba, které je radost se svěřit – nejen do rukou.

Monika H., Koordinátor vzdělávání

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

Vítek byl od narození nespokojené dítě. Vždycky jsem měla pocit, že se mu nedá vyhovět. Po několika Vašich ošetřeních si dokáže říct, co mu schází a máme díky tomu i možnost se domluvit. To je pro mě něco úplně nového. Všimla jsem si  také, že věci, které nedokáže změnit, už ho tolik netrápí, začal se víc smát, je se sebou víc spokojený, s bráchou jsou větší kamarádi. Vnímám změny terapii od terapie. Děkuji za pomoc.

Adéla, maminka desetiletého Vítka

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

I’m Japanese and when I moved to Europe I was very stressed from all the changes. So I took her lessons and after her therapy I felt much better.
I learned to work with my breath. Dagmar seemed to be relaxed so I could open myself to her and tell her everything.
She thought me how to relax in stressful situations. I used to have migraines very often but after her lessons it became better.
I’m happy that I took her lessons.

Mayumi Kozderka. My profession is cosmetics saleswoman.

Jsem Japonka a když jsem se přestěhovala do Evropy, byla jsem hodně vystresovaná ze všech těch změn. Tak jsem šla na několik sezení a po její terapii jsem se cítila mnohem lépe. Naučila jsem se pracovat se svým dechem. Dagmar působila uvolněně a tak jsem se mohla otevřít a všechno jí povědět. Naučila mě, jak relaxovat ve stresových situacích. Mívala jsem časté migrény, ale po sezeních se to zlepšilo. Jsem šťastná, že jsem její ošetření navštívila.

Mayumi Kozdera, asistentka prodeje v kosmetice

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

S ošetřením u Dagmar jsem velice spokojen. Její práce byla vždy jemná, rychlá a účinná a velice mi pomohla s dlouholetými bolestmi hlavy. U ní jsem zažil jak při silném záchvatu migrény stačí když mi na hlavu položí své ruce a bolest poleví. Těžko k uvěření pro někoho, kdo to nezažil.

Petr, IT architekt

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

OBJEDNAT SE